Doplňujeme zboží nové značky CMP Campagnolo

Doplňujeme zboží nové značky CMP Campagnolo

Historie firmy CMP Campagnolo

CMP je výsledkem příběhu, který se začal před více než 50 lety. Zakladatelé Maria Disegné a její synové Andrea, Mario, Antonio, Silvano a Giorgio. Příběh rodiny, jehož vášeň a obětavost jim umožnila pokračovat v práci, vybudovat pevné základy a vytvořit společnost, která je lídrem v oblasti textilu, sportovního a outdoorového oblečení. Dnes je skupina F.lli Campagnolo známá svými výrobními tradicemi, výzkumem a technologickými inovacemi. Díky tomu je zboží se značkou CMP jedním z lídrů na trhu.

Láska k přírodě, život v outdoorovém prostředí a naše práce byly vždy hodnotami, které nás odlišují. Vyrábíme vysoce funkční oděvy vhodné pro všechny klimatické podmínky, takže si můžete vychutnat všechny aktivity a okamžiky svého dne: od lyžování přes život v přírodě až po dynamický městský život. Vyzkoušejte tepelný komfort našich bund zateplených materiály jako je Thinsulate, Primaloft, nebu kvalitní prachové peří. Dále nabízíme Softsellové bundy nebo kombinované hybrid bundy a vesty. Nabídka firmy CMP nabízí nekonečné barevné kombinace, které nejenže zajistí, že všechny naše oděvy mohou být navzájem kombinovány, ale také zajistí, že vždy najdete ten správný odstín, který nejlépe odpovídá vaší osobnosti.

"Skuteční lidé. Real Products "je myšlenka, která nás nejlépe reprezentuje: vyprávíme příběh skutečných mužů a žen, kteří každodenně žijí a používají naše produkty při sportu či běžném životě.

Postaráme se o vás na každém kroku. Celý výrobní řetězec je řízen: od výběru dodavatelů surovin, které odpovídají přesným kodexům chování, aby byla zajištěna kvalita a bezpečnost, do výrobního procesu v každém jednotlivém stádiu až po konečný výrobek. Naše výroba fleece získala certifikát OEKO-TEX Standard 100 již před dvaceti lety, což potvrzuje, že neobsahuje žádné látky toxické pro člověka nebo škodlivé pro životní prostředí v souladu s přísnými parametry kvality a netoxicity.

Vítejte v našem světě: kde láska k přírodě a zdravému životu se mísí ve stylu a barvě, vytváří oblečení s nejmodernějšími technologiemi.