Partneři

Sněžka - Poštovna - váš i náš cíl

Naše firma vybavuje osádku Poštovny na naší nejvyšší hoře Sněžce. Zde se naše oblečení testuje v těch nejnáročnějších podmínkách.

Navštivte Sněžku, navštivte POŠTOVNU a přesvědčte se sami! (Pokud vám kondice dovolí :-))

Skácelka - nejlepší kuchyně

Horská chata SKÁCELKA se nachází na nejlepším místě v Rokytnici n.Jiz. . Je ideálním stánkem lyžařů a díky místní kuchyni i fajšmekrů a labužníků!

I zde se testuje naše oblečení!

časopis Montana

Montana je dvouměsíčník pro horolezectví, lezení a skialpinismus. Z oddílového bulletinu Hotejl (vydávaného Horolezeckým oddílem tělovýchovné jednoty Lokomotiva)  se hned, jak to bylo možné (tedy  po roce 1989), stal běžným časopisem.

Dnes je Montana relevantní a oblíbený časopis pro téměř 15.000 českých a slovenských lezců a horolezců. Slouží jim nejen pro zábavu, ale zejména jako důležitý zdroj informací o výstroji a výzbroji, jejíž specifičnost neumožňuje účinnou propagaci v jiných médiích. Navštivte stránky časopisu.

Horská chata Světlanka

byla původně v devatenáctém století zemědělská usedlost, začátkem dvacátého století přebudována majitelem Körbrem na ubytovací hostinec. V dnešní podobě jsou to tři budovy o kapacitě 100 lůžek, které prošly v roce 2003 náročnou a nákladnou rekonstrukcí.

Nejstarší „Horská chata Světlanka“, typická horská chata, nabízí turistické vybavení pokojů s tekoucí studenou a teplou vodou, sprchy a WC společně na patrech. V přízemí jsou jídelny a restaurace s barem.

Novější „Horský hotel“ nabízí ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích standard hotelu s koupelnou se sprchou a WC. V suterénu si můžete zacvičit v posilovně nebo zahrát stolní tenis či kulečník. Samozřejmostí je společná lyžárna, sušárna oblečení, půjčovna lyží, v létě kol a pro svěžest ducha i těla sauna.

Pro svoji polohu přímo ve středu areálu Horní Domky je hojně navštěvována v zimě i létě. Navštivte Světlanku!

www.nalehko.com

"Dokonalosti není dosaženo tehdy, kdy už není co přidat, ale kdy už není co ubrat"
Antoine de Saint-Exupery

...abyste se trochu jinak zamysleli nad svou outdoorovou výbavou a jejím používáním. Myšlenka „méně je někdy více“  tady perfektně sedí. Méně krámů na zádech = méně bolesti a více radosti! Nebojte se, Váš komfort a bezpečí v přírodě nezávisí na tom co máte v batohu, ale na tom, co máte v hlavě! více na www.nalehko.com