Prodávané značky Počet značek: 13

Zobrazují se 1 – 13 z 13 položek
 • CMP Campagnolo

  CMP je výsledkem příběhu, který se začal před více než 50 lety. Zakladatelé Maria Disegné a její synové Andrea, Mario, Antonio, Silvano a Giorgio. Příběh rodiny, jehož vášeň a obětavost jim umožnila pokračovat v práci, vybudovat pevné základy a vytvořit společnost, která je lídrem v oblasti textilu, sportovního a outdoorového oblečení. Dnes je skupina F.lli Campagnolo známá svými výrobními tradicemi, výzkumem a technologickými inovacemi. Díky tomu je zboží se značkou CMP jedním z lídrů na trhu.

  Počet produktů: 0

 • Mammut

  Švýcarská firma Mammut Sports Group AG je dnes na mezinárodní scéně jednou z nejznámějších firem v oboru výrobků pro Outdoor. Základní kámen tomuto úspěchu položil před více než 140 lety mladý výrobce lan z Lenzburgu.

  Tabulky velikostí

 • Rab

  Rab Carrington založil v roce 1981 Sheffieldu malou firmu, navrhl a vyrobil oblečení a spací pytle nejvyšší kvality, k uspokojení potřeb nových trendů v horolezectví, které Rab sám propagoval. Základní filozofií firmy je výroba a prodej produktů "do nejextrémnějších podmínek na světě". Dnes je firma RAB světovou jedničkou v péřových výrobcích, jejich spacáky a péřové bundy jsou jedinečné kvality. Výhradně je používáno severoevropské peří v hydrofóbní úpravě. Extrémní kolekce Expedition je určena do nejnáročnějších podmínek a používají ji dobrodruzi v Himalájích a v polárních oblastech. Za zmínku stojí také stany, které jsou do detailu propracované a splňují odolnost a komfort právě v těch nejnáročnějších podmínkách a spodní prádlo v kombinaci Merino - kokosové vlákno, úžasná kombinace funkčních materiálů!

  Tabulky velikostí

  Plný sortiment najdete na: www.rab.uk.com 

 • Outdoor Research

  Na našich obchodech a e-shopu vám představujeme špičkové zboží přední outdoorové americké značky Outdoor Research. Široký sortiment a skvělá kvalita výrobků této značky ukazuje jak se dělá outdoor za mořem... používané materiály:Gore-Tex, Softshel, Powerstretch, ... prostě špičkové oblečení do nepohody

  Stránky výrobce

 • Trango

  Trango je společnost založená horolezci, pro horolezce. Zavázali jsme se přinášet kvalitní, vysoce výkonné produkty pro lezecký svět. Naše značky jsou: Tenaya, eGrips, SMC a PMI. Trango, Mimořádná horolezecké vybavení.

  Více na: www.trango.co.kr

 • Stubai

  STUBAI je rakouská značka outdoorového obelčení prodávající horolezecké potřeby, karabiny, expresky, úvazky, sedáky, via-ferrata sety, skoby, kladiva, helmy a přilby, jistící vybavení, cepíny, mačky, šrouby do ledu, lavinové potřeby, lopaty, sondy a pípáky.

  Více na: www.stubai-bergsport.com

 • Edelrid

  Počet produktů: 0

 • Ocún

  Počet produktů: 0

 • Climbing

  Počet produktů: 0

Zobrazují se 1 – 13 z 13 položek