Produkty značky Rab

Rab Carrington založil v roce 1981 Sheffieldu malou firmu, navrhl a vyrobil oblečení a spací pytle nejvyšší kvality, k uspokojení potřeb nových trendů v horolezectví, které Rab sám propagoval. Základní filozofií firmy je výroba a prodej produktů "do nejextrémnějších podmínek na světě". Dnes je firma RAB světovou jedničkou v péřových výrobcích, jejich spacáky a péřové bundy jsou jedinečné kvality. Výhradně je používáno severoevropské peří v hydrofóbní úpravě. Extrémní kolekce Expedition je určena do nejnáročnějších podmínek a používají ji dobrodruzi v Himalájích a v polárních oblastech. Za zmínku stojí také stany, které jsou do detailu propracované a splňují odolnost a komfort právě v těch nejnáročnějších podmínkách a spodní prádlo v kombinaci Merino - kokosové vlákno, úžasná kombinace funkčních materiálů!

Tabulky velikostí

Plný sortiment najdete na: www.rab.uk.com 

Nové technologie


Spací pytle


Vědecky prozkoumány a technicky navrhnuty z nejlepších dostupných materiálů, extrémně lehké, použito to nejlepší severoevropské peří s HYDROFÓBNÍ úpravou, úspěšně odolávající navlhnutí!


Softshell


Sortiment produktů včetně exkluzivní Rab ® technologie ...


Vapour-rise


Exkluzivní Rab technologie, která kombinuje tkaniny Pertex technologie a 30 let zkušeností Rab ...


Vodotěsný Shell


Určeno do těch nejextrémnějších podmínek na světě, odolnost proti větru a vodě (20 m vodního sloupce), vysoká prodyšnost


Syntetická izolace


Více odolná proti vodě než peří, snadná údržba, delší trvanlivost ...


Péřová izolace


Nenahraditelná izolace používaná na základě zkušeností za posledních 30 let.


Spodní prádlo


Rab využívá řadu syntetických vláken, merina vlny a kokosového vlákna na bázi tkaniny. Mimo výborných tepelně - izolačních vlastností je spodní prádlo RAB používané ve 3 gramážích: 120, 165 a 250 g/m2 úžasně příjemné na těle.


Expedice


Rab Expediční kolekce je speciálně navržena pro polární oblasti a použití v nadmořské výšce, v extrémních podmínkách.

zobrazit více
na stránku
Zobrazují se 1 – 20 z 30 položek
Zobrazují se 1 – 20 z 30 položek